Funnygrass,Countryblues,pohoda

Kniha návštěv

Datum 14.06.2010
Vložil Pátý zprava
Titulek Re: Útěcha bývalé fanynce

Milá naše Anino, skutečně s tebou soucítíme, ale musíš uznat, že jako osoby kulturně činné jsme majetkem národa! Jen si vzpomeň, co to s fanynkami udělalo, když se oženil Paul McCartney!
Omlouvám se, že reaguji tak pozdě, bylo to pouze díky mé liknavosti, nehledej v tom žádný kalkul, že vzhledem k tvému vysokému věku nebudu už muset odpovídat..... :-)

Datum 06.04.2010
Vložil Bývalá fanynka
Titulek Zklamání

Na jedné akci jsem před pódiem potkala člena skupiny. Osmělila jsem se a požádala o podpis. Protože jsem měla pouze nesmyvatelný fix a památník doma - pán se mi podepsal na předloktí. Tak jsem se radovala, všem to ukazovala .... a pak si všimla že je tam napsáno Karel Gott.
Ještě čtrnáct dní jsem to měla na ruce jako připomínku neúcty k fanouškům. Také příště půjdu na Tuláky, nejlépe na čaje o páté.

Datum 07.04.2010
Vložil Krabat
Titulek Re: Zklamání

Milá bývalá fanynko čaj a Tuláky milující!
Je pravda, že Mistr čas od času zaškemrá, že by si chtěl s námi zapět blues, ale protože k tomu ještě nedošlo, tak je nabíledni, že jsi sedla na lep nejapnému vtipu s city si hrající. Handba! (nebo se jen splet:-) )

Datum 28.03.2010
Vložil Krkovička
Titulek Zas prd!

Klucí, s tou odvolanou akcí jste mně docela nasr...koukejte hrát nebo začnu chodit na Tuláky!

Datum 28.03.2010
Vložil Krabat
Titulek Re: Zas prd!

To by jsi nás nasr...! Ono je to fakt těžký dát se dohromady na vystoupení, většina z nás má spousty aktivit, který zaberou moře času a ňák na Harýka nezbývá. Čoveče, teď když o tom tak přemýšlím, tak jsem taky nasr...!
Krab

Datum 03.03.2010
Vložil Eva Jankovská
Titulek Velký dík za vzpomínku na tatínka

Já,holka zlobivá,která svého tatínka nenechala nikdy v klidu,od prkotin až do průšvihů,bych ti Jaromíre chtěla moc poděkovat za krásnou vzpomínku na našeho tatínka,který tak moc brzy odešel. Byl moc nemocný,trápil se bolestmi,tak moc bojoval a hlavně miloval ... A jeho láska je tu s námi,i když ten jeho odchod tak strašně bolí. I když už nechodil,byl odkázaný na naši pomoc a jen ležel,byl ho plný byt,byl tu s námi a život byl lehčí a veselejší. Tak moc bych si přála,aby to byl jen zlý sen,abych se mohla za ním rozběhnout,obejmout ho a říct mu jak moc ho mám ráda ...

Datum 03.03.2010
Vložil Krabat
Titulek Re: Velký dík za vzpomínku na tatínka

Evičko, upřímnou soustrast, vím jak se cítíš. Mrzí mne, že jsem netušil jak se tatínkův stav zhoršil a budu si dlouho vyčítat, že jsem se za ním nestavil, ale to už nenapravím. Budu ( a určitě nebudu sám) na Fandu vzpomínat.

Datum 23.02.2010
Vložil Natáša
Titulek Ja tože chotěla by drúžistja s Vami

Dorogije druzjá, ja Vas slúšala i smotrjéla na kakóm-to koncertje i eto bylo óčeň óčen krasyvoje. Ja dakancjé kupílas cjedjéčko!!! Vy vsje krasývyje mužčíny i ja by tóže chaťéla s Vami drúžitsja - kak Jélena i vtoróje ďévušky... No oni by u menjá vyškrabály mojé modróje oká i potomů ja ždu, kďé i kogdá vy bůdětě opját igráť - ja tam prichožů inkógnitóo.. Cjéluju vsjech. Váša Natáša

Datum 24.02.2010
Vložil Krabat
Titulek Re: Ja tože chotěla by drúžistja s Vami

Natášo, děkujeme a my se rozhodně musíme sejít, něco mi říká, že by byl ohromný success drúžitstja a dát dohromady několik častůšek. Držím palce tvým modrým očím ať se jim nic nestane a těším se až přijdeš inkógnitó.
(Stejně mi není jasný, jak všichni poznají, že jsme od Karlových Varů :-D )

Datum 24.02.2010
Vložil Jelena
Titulek Ja tože chotěla by drúžistja s Vami

Da, vyčarapajem glaza!!
My smatrely ich pervyje.

Jelena i astalnye maladci

 

Kontakt

František.Kůs

frantisek.kus@volny.cz

Nejedlého 482
363 01 Ostrov
Česká republika
EU
Zeměgule

+420 605858043

Vyhledávání

 

Spáchal: Jeremy Krabat, email: jeremy.h@seznam.cz © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode