Funnygrass,Countryblues,pohoda

Kniha návštěv

Datum 01.06.2010
Vložil Anina
Titulek Útěcha bývalé fanynce

Musím reagovat na oprávněnou stížnost zhrzené faninky. Soucítím s Vámi! Ach, jak Vám muselo být, když jste popatřila na onen autogram, jistě těžce vybojovaný. Vím to, protože na koncertech hochů bývám často (no, často, teda skoro vždycky, když se uskuteční) a takovýchto ran podpásovek bývám nedobrovolným svědkem. Ač vždy poukazuji na hledisko morální, lidské a v neposlední řadě také na prostou slušnost, chlapci se jen drze usmějí a nedbají mých rad. Také se mi stalo, nerada na to vzpomínám, že mi jeden z těch nadaných hochů slíbil sňatek. Samozřejmě za něco, ale když to něco bylo z mé strany splněno a chtěla jsem aby dostál svému slovu, jen se krutě uchichtl a i nadále vyžaduje další něco. A někdy také něco a hned další něco. No, musíte i přes svou bolest uznat, že také já mám nárok býti zhrzenou. Dovolila bych si závěrem vyslovit naději (jistě nás obou), že chlapci časem dozrají a zmoudří a začnou se podepisovat vlastními jmény a budou řádně a včas plnit své sliby. Vaše Anina, 71 let

 

Kontakt

František.Kůs

frantisek.kus@volny.cz

Nejedlého 482
363 01 Ostrov
Česká republika
EU
Zeměgule

+420 605858043

Vyhledávání

 

Spáchal: Jeremy Krabat, email: jeremy.h@seznam.cz © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode