Funnygrass,Countryblues,pohoda

Kniha návštěv

Datum 06.01.2013
Vložil Bejsmen
Titulek Přání

Kucí z naší veselé muzikantské party! Já přeju vám....mně.....i jim, aby jsme si začali víc chybět než dosud, prostě, aby jsme byli aspoň o trochu častěji spolu a ty naše skandální fláky, aby byly slyšet nejen u ohňů, lesů, vod a strání, ale i v klubech a koncertních sálech (vynechal jsem sportovní stadiony, letiště, politická grémia a aktivní vulkány)
Drobet nesouvisle vtesal v knihu přání, stížností a návštěv: Jeremiáš Krabat

Datum 30.08.2011
Vložil Štěpánka
Titulek Povedená reportáž z verni v Lokti !!!

Tímto za ni děkuji a chtěla bych ji doplnit o ovace publika, které nebralo konce ani v pivovaru u Ferdinanda. Všichni se těšíme na další vystoupení a úžasné texty... :)

Datum 30.08.2011
Vložil Jeremy
Titulek Re: Povedená reportáž z verni v Lokti !!!

Milá Štěpánko, bylo to příjemné hraní a milé setkání. Díky a měj se fajnově!

Datum 01.08.2011
Vložil Anina
Titulek Nový Drahov

Po dlouhých týdnech půstu se mi poštěstilo opět zřít na vlastní oči a v akci Vás, hochy z HPB. A kdyby jen Vás, musím pochválit, ba dokonce vyzvednout, vypíchnout, prostě se obdivně vyjádřit k dalším formacím, které se tvoří kolem Fandy Kůse, a které tady byly také k vidění a k poslechu. Přidám-li k tomu skvělé, starobylé prostředí Hrnčířského dvora, milý projev pana majitele E.I.Wernera, organizační talent pana Podéště a dobré vínko, které bylo k mání, tedy jedním slovem POHODA. Nezbývá mi, než zvolat: Díky a jen houšť a větší kapky :o)

Datum 30.08.2011
Vložil Jeremiáš
Titulek Re: Nový Drahov

Milá Aninko, moc děkujeme za milou zprávu, za vyzvednutí, vypíchnutí a vyjádření se! K tvému zvolání se samozřejmě připojujeme!

Datum 29.12.2010
Vložil ...Neznámá tanečnice z Lučnice
Titulek Kompliment

Zdravíčko..Chválím sektor Držkokniha, jen facebook má stále trošíčku na vrch, zde nemohu nikoho šťouchnout. Zmíním ještě sektor Videa. Chci říci, že mě velice pohoršilo šokující zjišťění, zveřejnění a vystavení dvou lebčiček odněkud z chaloupky.(Pokoj pro ně, chvála jim) Ále nevadí... To se na sebe nezlobte..Tímto chci pozdravit všechny členy...hlavně Krabata, díky kterému vznikly tyto stránky.(Zdravím Krabíku)

Datum 31.12.2010
Vložil Krab(ík)
Titulek Re: Kompliment

Milá (to je zřejmé), krásná (předpokládám), tanečnice (dle tvého tvrzení)!
Dojatě děkuji za zprávičku. Je mi velice vzácnou, protože mi poslední měsíce připadá, že se člověci bojí psát nebo jsou líní nebo si hrají na indiány a stydí se projevit city...takže, kdybych neměl statistiky s počtem přístupů na stránky, tak mám pocit, že je dělám jen pro nejbližší příbuzné :-) Přeji vše nejlepší!

Datum 12.01.2011
Vložil ..Lučnicová tanečnice
Titulek Re: Re: Kompliment

Někdy hold není všechno tak, jak se zdá a jak to vypadá.. To samé s těmi city. V dnešním světě je samý facebook, samá držkokniha, samý nečas a na ostatní není zbytku dobré nálady, pokornosti, slušnosti, ani jakoby lásky... Toť jest rok 2011... Snad u Vás, pane Krabíku, to bude lepší a lepší..

Datum 19.01.2011
Vložil Krab(ík)
Titulek Re: Re: Re: Kompliment

Vážená tanečnice, tak slibuji! (a děkuji za milý zápis)

Datum 01.06.2010
Vložil Anina
Titulek Útěcha bývalé fanynce

Musím reagovat na oprávněnou stížnost zhrzené faninky. Soucítím s Vámi! Ach, jak Vám muselo být, když jste popatřila na onen autogram, jistě těžce vybojovaný. Vím to, protože na koncertech hochů bývám často (no, často, teda skoro vždycky, když se uskuteční) a takovýchto ran podpásovek bývám nedobrovolným svědkem. Ač vždy poukazuji na hledisko morální, lidské a v neposlední řadě také na prostou slušnost, chlapci se jen drze usmějí a nedbají mých rad. Také se mi stalo, nerada na to vzpomínám, že mi jeden z těch nadaných hochů slíbil sňatek. Samozřejmě za něco, ale když to něco bylo z mé strany splněno a chtěla jsem aby dostál svému slovu, jen se krutě uchichtl a i nadále vyžaduje další něco. A někdy také něco a hned další něco. No, musíte i přes svou bolest uznat, že také já mám nárok býti zhrzenou. Dovolila bych si závěrem vyslovit naději (jistě nás obou), že chlapci časem dozrají a zmoudří a začnou se podepisovat vlastními jmény a budou řádně a včas plnit své sliby. Vaše Anina, 71 let

 

Kontakt

František.Kůs

frantisek.kus@volny.cz

Nejedlého 482
363 01 Ostrov
Česká republika
EU
Zeměgule

+420 605858043

Vyhledávání

 

Spáchal: Jeremy Krabat, email: jeremy.h@seznam.cz © 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode